O nas

knfoto przy pracy o nas kim jestesmy

Od dziecka interesowała mnie sztuka fotografii… z biegiem lat fascynacja i zabawa z aparatem przeobraziła się w prawdziwą pasję, która została doskonalona poprzez wieloletnią praktykę oraz naukę. Teraz dzielę się tą pasją z Państwem.

Jestem absolwentką Zespołu Szkół Artystycznych TOP-ART w Szczecinie, gdzie uzyskałam tytuł Animatora Kultury ze specjalnością Fotografia.

Swój dyplom poświęciłam fotografii noworodkowej i niemowlęcej w warunkach studyjnych.

Zawsze, gdy tylko jest to możliwe. Pracuję wraz ze swoim mężem. Dzięki temu żadna chwila nie jest w stanie umknąć niezauważona.

Mamy za sobą ukończone kursy pod kątem fotografii weselnej jak i portretowej. Posiadamy również licencje wydane przez kurię w Koszalinie, uprawniającą nas do fotografowania ceremonii kościelnych (często wymaganą przez parafie). Podczas pracy zachowujemy pełen profesjonalizm i wysoki poziom estetyki wykonanej przez nas fotografii.

Mimo wszystko swój warsztat pracy doskonalę każdego dnia poprzez pracę z ludźmi.

Od 2001 roku miałam okazję towarzyszyć wielu Młodym Parą stojącym na Ślubnym Kobiercu. Zarówno na terenie Polski jak i Europy.

Uwielbiam pracę zarówno w studio jak i w plenerze.

Staram się by każdą osobę, która do mnie trafia traktować indywidualnie, dokładam wszelkich starań by w najmniejszych szczegółach dopracować materiał, który oddaje, nie ma tu znaczenia czy jest to sesja ciążowa, noworodkowa, niemowlęca, dziecięca czy jakakolwiek inna.

KNFOTO

stat4u
Visit Us On Facebook